PROJE HAKKINDA

Ankara’nın gözde semtleri arasında yerini alan Pursaklar’ın en prestijli projesi olmaya aday Meydan Plaza projesi iş ve yaşamın bir arada sunulduğu konsept bir projedir….

18.000 m2 arsa üzerine 34 adet cadde dükkan ve 2 blokta 140 Adet 4+1 daireden oluşan projemiz Ankara’nın yeni alternatif yol güzergahı olan 50 metrelik bulvar yolu üzerinde ve Pursaklar’ın en seçkin bölgesi Yavuz bulvarı ile 50 metrelik bulvarın kesiştiği noktada projelendirilmiştir.

Birçok kamu projesinin projelendirildiği ve yapım süreçlerinin başladığı  bölgemizde Ankara’nın 5.Devlet Üniversitesi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü inşaatlarının 1. etabında 5 fakülte tamamlanmış ve Eylül 2016 ’da 5.000 öğrenci ile hizmete başlamıştır…

Uluslararası Polis Eğitim Merkezi Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı niteliğinde bir projedir.3500 Dönüm arazi üzerine yapılacak olan proje ile tüm dünyadan misafirler kabul edilecek tüm ülkelerin polis teşkilatlarının eğitimlerinin verileceği marka bir mekan dizayn edilecektir…İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü uluslararası polis eğitim merkezi adı ile kurulan kuruma hazineden yer tahsisi gerçekleştirilmiştir. Projenin ihale aşaması devam etmektedir. Çok kısa bir sürede inşaat çalışmaları başlayacaktır.

Esenboğa Havaalanı metrosu ile yeni bir ivme kazanacak Pursaklar’da Ankara’nın her noktasına kolay ulaşım sağlanacak alternatif yollara sahiptir. Mevcut çevre yolu ile Ankara’nın her noktasına Ankara sanayi bölgesi Ostimten İvedik’e Çankaya’dan Etimesgut’a kadar çevre yolu ile ulaşım çok kolaydır. Protokol yolunun hiç kapanmayan özelliği ile şehir merkezi Ulus – Kızılay’a inmek birkaç dakikada mümkündür. Yeni açılan 50 metrelik bulvar ile Esenboğa’dan Kazan’a kadar oluşturulacak güzergah ile mevcut çevre yoluna birçok bağlantısı ile MEYDAN PLAZA ‘dan ulaşım artık çok daha kolay olacaktır.

Pursaklar Devlet Hastanesinin yanı başında projelendirilen Meydan Plaza bölgenin yeni merkezi olmaya talip konsept bir projedir.

Dünyanın en büyük Fuar alanlarından biri olarak projelendirilen Akyurt Fuar Alanı ihalesi tamamlanmış inşaat süreci başlamıştır.

Avrupa ve Ortadoğu’nun en kapsamlı araç satış projesi Otonomi ile Ankara’da ticaretin kalbi bu bölgede atacaktır.

Tüm bu projelerde yatırımın yeni adresi haline gelen Pursaklar yatırımcısına yüksek kazanç elde etmesi için fırsatlar sunmaya devam ediyor….

Meydan Plazada konutlar güvenli,konforlu,zarif yaşamın tüm gereklerini yerine getirecek şekilde planlandı.Kalite çıtamız yükselerde.Üçgen mimarlık inşaat olarak bu güne kadar tamamladığımız projelerde yapı kalitesini ve yaşam standartlarını belirlerken kendi ailelerimizle oturacakmış gibi hassas davranmayı ilke edindik..Meydan Plaza proje aşamasından itibaren  bu çizgiden hiç ödün vermedik.İnşa ettiğimiz her projede önceliğimiz sizin yaşam standartlarınızı beklentileriniz üzerinden karşılayabilmek oldu…..

  • 203 m2 brüt alana sahip geniş ve fonksiyonel  daireler ile rahat yaşamın kapıları açılıyor.
  • Otoparkları ,Kapalı fitnes salonu,Mescit,Cep Sineması,Kreş ve  Etüt salonu, Açık fitness,spor sahası, Çocuk parkları  ve 24 saat güvenlik hizmeti ile sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verilebilecek şekilde planlanmıştır.
  • Proje kapsamında 34 cadde dükkan ile tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesinde sizin için kolaylık sağlayacak.
  • Temiz havası,ulaşımın kolay olması ve site konsepti yapılaşma bölgesi  avantajlarıyla otopark probleminizin olmaması şehrin karmaşık ve stresli ortamından uzak kalarak konforlu bi  yaşam sürmek için ideal bi projedir Meydan Plaza…..
  • Meydan Plaza manzara hakim geniş teras balkonlarından panoramik şehir görüntüsü ile ruhunuzu dinlendirecek bir projedir.
  • İnşaat sektörünün tüm yeniliklerini içinde barındıran yenilikçi anlayış ile planlanan Meydan Plaza zerafet ve şıklık hep ön planda…
  • Meydan Plaza’da 1.sınıf malzeme ve işçilik ile tasarlanmış ,iç mekan tasarımları ile keyif alabileceğiniz yeni bir yaşam kalitesini ve bölgenin en göz alıcı cazip projesini ‘Üçgen Mimarlık,inşaat’ farkıyla sizlere sunmaktayız…
  • Özlenen komşuluk ilişkilerinin yeniden canlandığı huzuru ve keyifi doyasıya yaşayabileceğiniz yepyeni yaşam alanınızda seçme şansınızı değerlendirebilmeniz için sizleri Satış Ofisimizde ağırlamaktan zevk duyarız….ÜÇGEN MİMARLİK İNŞAAT